Конференція трудового колективу

5 березня в Луганському національному аграрному університеті відбулася Конференція трудового колективу університету, порядок денний якої передбачав розгляд нагальних питань, зокрема заслухано звіт ректора Брагінця Миколи Володимировича доктора технічних наук, професора за 2017 рік, затверджено антикорупційну програму університету, визначені пріоритетні напрями розвитку та обрано новий склад Вченої ради.

Чітка організація Конференції трудового колективу, виборів до складу Вченої Ради з дотриманням усіх необхідних процедур, одностайність у прийнятті важливих рішень стверджують, що ЛНАУ переміщений став міцним, згуртованим колективом, єдиним організмом, керівник якого має високий ступінь довіри та підтримки. Злагодженість роботи вбачається й на відстані, бо керівники структурних підрозділів, які знаходяться за сотні кілометрів, підтверджують оперативність у рішенні будь-яких питань і суцільну підтримку, своєчасну допомогу від адміністрації університету. Саме про цей прогрес і говорили у своєму виступі Ігор Миколайович Кукса завідувач кафедр фінансів і економічної кібернетики, д.е.н, доц. Анатолій Миколайович Рибак Директор відокремленого підрозділу Донецький технікум Луганського НАУ, Анатолій Григорович Тридуб завідувач кафедри ремонту машин, експлуатації МТП та охорони праці, к. т. н. доц.

ЛНАУ пройшов свій шлях від особистої розгубленості до одностайності вчинків, поглядів і переконань кожного члена колективу. Тепер лише конкретні кроки на збільшення наукового потенціалу, розширення впливу на абітурієнтів із територій, тимчасово непідконтрольних українській владі та поглиблення інтеграції в освітній простір Харківщини.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори