Кращі презентації проектів

Луганський національний аграрний університет стверджує, що наші студенти найрозумніші, творчі, креативні та всебічно розвинені! Віднедавна маємо ще один доказ на користь цієї сміливої заяви в особі Олександра Дяченко.

У березні компанія САН ІнБев Україна проводила рекрутмент-проект «Академія пивоварів», який передбачав отримання пропозицій виробничих стажувань на підприємстві з майбутнім працевлаштуванням. У цьому випробуванні взяли участь 53 студента провідних ЗВО Харкова. Олександр Дяченко (студент зі спеціальності: «Геодезія та землеустрій»!) проявив шалену зацікавленість у проекті та нестандартно підійшов до вирішення нагальних питань у житті заводу. Не маючи навіть профільної освіти, він зміг зробити глибинний аналіз сильних та слабких сторін виробництва, можливостей та потенційних загроз у діяльності підприємства, застосував метод стратегічного планування та запропонував ідеї щодо вирішення проблемних питань з боку впливів зовнішнього і внутрішнього середовища. Адміністрація заводу оцінила пропозиції студента та відзначила в номінації «Кращі презентації проектів» другим почесним місцем.

Луганський національний аграрний університет, пишається тобою, Олександре! Бажаємо тобі успіхів і неочікуваних відкриттів у собі та в навколишньому світі!

Хотілося б зауважити, історія перемоги Олександра Дяченко – це яскравий приклад рішучих та сміливих рішень! Отже, не бійтесь залишати свою зону комфорту – можливо поза нею ще краще! Розвивайтеся завжди! Робіть те, що захоплює! Дивуйте разом з ЛНАУ, університетом, що створює необмежені можливості! #ЛНАУприєднуйся!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори