«Крокуємо в IT: що потрібно знати та як себе сформувати»

01 березня 2017 року студенти Луганського національного аграрного університету відвідали семінар: «Крокуємо в IT: що потрібно знати та як себе сформувати», організатором якого був Благодійний фонд «Карітас Харків».

Випускник ЛНАУ – це не лише фахівець, що має необхідні знання, вміння та навички для реалізації себе в обраній галузі. Це також активна, цілеспрямована, впевнена в собі особистість, яка здатна зацікавити навіть найвимогливіших роботодавців. Принаймні на досягнення цієї мети спрямовані навчально-виховні методи та форми роботи наших педагогів та співробітників. Для такої цілі замало навчальних годин, активно використовується й позаурочний час. Зокрема, 1 березня студенти Луганського національного аграрного університету були присутніми на семінарі, де отримали не тільки повне уявлення про роботу в сфері IT, а й мотивації для активних дій, для подолання внутрішніх страхів та віри в себе та власні сили.

Наші студенти прийшли на цей захід з питанням: «Як досягти успіху?». І які ж отримали поради та рекомендації:

  • Будь-які знання треба закріплювати практикою: у ЛНАУ, крім практичних занять за розкладом часто відбуваються заняття на різних підприємствах.
  • Вільно володіти іноземною мовою: у Луганському національному аграрному університеті працює мовна студія «Діалог».
  • Не боятися нового: наш університет часто пропонує брати участь у різноманітних проектах, спонукає до отримання нових професій та навчання на перехресному бакалавраті.
  • Нарощувати соціальні зв’язки: кількість соціальних партнерів та різноманіття соціальної роботи в ЛНАУ вражають.
Крім того на семінарі студенти дізналися про сучасні підходи до методів відбору персоналу. У черговий раз усвідомили важливість правильного оформлення портфоліо та резюме – головних засад успіху на співбесіді. Співробітники університету переконалися в доцільності обраних методів роботи зі студентством.

Отже, хочеться подякувати Благодійному фонду «Карітас Харків» за привітну зустріч, важливі подарунки та корисні поради. Студентам бажаємо активності, впевненості та нагадуємо, що кожна втрачена можливість – це крок назад.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори