Круглий стіл «Дуальна освіта – дієве партнерство!» в ЛугНАУ

За фінансової підтримки Посольства США в Україні в рамках Програми ім. Фулбрайта в Україні в ЛугНАУ реалізується проєкт «ProfiStart або Дуальна освіта – дієве партнерство». 10 червня 2021 року в рамках проєкту «ProfiStart» відбувся круглий стіл «Дуальна освіта – дієве партнерство!» за участю викладачів економічного факультету Університету з представниками великого, середнього й малого бізнесу Луганської та Донецької областей.

Відкриваючи захід, в.о. ректора ЛугНАУ Ростислав Подольський звернув увагу на актуальність здобуття освіти за дуальною формою, що поєднує навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, та перспективи її розвитку.

Під час круглого столу було порушено такі питання: переваги дуальної форми навчання для здобувачів ЗВО та роботодавців, досвід впровадження дуальної освіти в ЗВО в Україні.

У зустрічі взяли участь експерти – Ірина Перевозова та Максим Романов, члени робочої групи при МОН із реалізації Концепції підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти у вищій та фаховій передвищій освіті, а також партнери – Руслан Марков і Сніжана Леу-Севериненко, представники проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Серед учасників круглого столу були представники роботодавців Луганської та Донецької областей, Луганського національного аграрного університету та його коледжів, які зацікавлені в ефективному партнерстві щодо створення кадрового резерву та готові інвестувати свій час у розвиток дуальної освіти на підприємствах Східної України.

Зустріч відбувалась у діловій атмосфері, експерти й роботодавці ділилися практичним досвідом щодо впровадження принципів дуальної освіти до системи підготовки здобувачів економічних спеціальностей.

Ми дякуємо за участь у круглому столі всім присутнім, особливо експертам, які надали ґрунтовні відповіді на питання зацікавлених осіб. Учасники зустрічі зійшлися на думці, що розвиток дуальної освіти в тандемі «заклад вищої освіти – підприємство» може стати поштовхом для української аграрної освіті щодо підвищення якості навчання, а роботодавцям дозволить сформувати якісний кадровий резерв.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори