Круглий стіл « Фаховий орієнтир»

Нові зустрічі, нові формати спілкування, нові перспективи розвитку університету – єдиного аграрного закладу вищої освіти на Сході України. Ініціатива Луганського національного аграрного університету щодо покращення якості освіти  підтримана об’єднаними територіальними громадами та Держпродспоживслужбою  Луганської області. Круглий стіл «Фаховий орієнтир» відбувся  на базі ВСП «Старобільський фаховий коледж» Луганського національного аграрного університету  09.04.2021 року.

 Серед учасників зустрічі були представники Старобільської, Білокуракінської, Новопськовської, Шульгінської, Чмирівської  ОТГ та  Управління Держпродспоживслужби  Старобільського району Луганської області.

Роботу круглого столу розпочала директор ВСП «Старобільський фаховий коледж» Жмуренко Н.В., яка привітала учасників і висвітлила основні питання навчання студентів коледжу.

З презентацією ВСП «Старобільський фаховий коледж» виступила заступник директора Рогозян О.В..

З презентацією Луганського національного аграрного університету виступила в.о. декана факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій Пархоменко Л.І.. У доповіді була підкреслена значимість  університету та його можливості  у реалізації державних програм з надання  освітніх послуг  і підвищення якості аграрної освіти, через участь у грантових проєктах.

 На розгляд учасників круглого столу були представлені освітні програми за спеціальностями: 211- ветеринарна медицина, 181-Харчові технології, 204 -Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 101-Екологія.

Відбулося обговорення деяких складових освітніх програм, що буде враховано при їх формуванні на 2021-2022 навчальний рік.

Презентація матеріально-технічної бази нових навчально-наукових лабораторій факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій Луганського національного аграрного університету, створених за підтримки USAID, викликала особливу зацікавленість учасників заходу.

Планування стратегії взаємовідносин Луганського національного аграрного  університету з ОТГ та Управліннями Держпродспоживслужби Луганської області відбулося. Намічено оптимізацію  роботи університету та  закладів освіти регіону щодо популяризації аграрної освіти, долучення до спільних програм розвитку МАН України, підписання низки угод зі стейкхолдерами.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори