Курси ЛНАУ з підготовки до ЗНО в Новойдарі

Завдяки Луганському національному аграрному університету випускники шкіл міста Новойдар та навколишніх районів можуть відвідувати курси з підготовки до успішної здачі ЗНО, які було організовано університетом на базі Комунального Закладу «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів».

Від 11 грудня 2017 року до 26 квітня 2018 року 28 учнів випускних класів Новоайдарського району Луганської області відвідували ці курси. Навчання проводилося з п’яти предметів шкільної програми, а саме: з української мови та літератури, історії України, математики, біології та англійської мови.

28 квітня 2018 року в урочистій атмосфері слухачі отримали Свідоцтва про закінчення курсів. Отже, запрошуємо випускників продовжити своє навчання в найпотужнішому закладі Сходу України, приєднуйтесь до дружньої родини ЛНАУ!

З наступного ж року закликаємо учнів шкіл зробити необхідний крок у напрямку до вищої освіти та пройти курси з підготовки до ЗНО Луганського національного аграрного університету!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори