Кінотренінг «зайшов»))

Кіно – це мистецтво, тож, як і будь-який інший вид творчості, образно кажучи, здатне творити дива, а кажучи мовою психологів, має ефект зниження психологічної напруги, сприяє розвитку емпатії, рефлексії, самоаналізу. Перегляд фільму – це можливість поглянути на проблеми зі сторони та знайти шляхи їх вирішення або просто зрозуміти причини, наслідки подій та власні емоції. Принаймні такий ефект відчули учасники кінотренінгу – здобувачі освіти ЛугНАУ.

Напередодні Дня молоді психолог Університету організувала для здобувачів освіти Університету та коледжу ЛНАУ захід для релаксу, проте ще й з користю – перегляд фільму, попередньо обраного майбутніми глядачами. Ця стрічка розкриває принципи формування позитивних взаємин із друзями та стосунків між хлопцем та дівчиною. Тема, яка хвилює молодь.

Після перегляду фільму було невелике обговорення поведінки та вчинків головних героїв. Здобувачі освіти щиро поділилися своїми враженнями, думками, почуттями, емоціями. Було помітно, що після такої кінотерапії в більшості стан, настрій покращився. Вони із радістю заповнили анонімну анкету зворотного зв’язку, де висловили свої побажання щодо тематики фільмів на наступний раз, а це значить, що кінотренінг «зайшов» і така ініціатива є цікавою та корисною для здобувачів.

І це зрозуміло, бо спільний перегляд фільмів у колі друзів дає змогу зробити несподівані відкриття, прожити почуття героя, як свої власні, залишатися з післясмаком для подальшої роботи над собою. Тож вдосконалюймося разом із ініціативами ЛугНАУ, адже ви цього варті!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори