ЛНАУ вивчає гендерну урбаністику

Що таке гендерна урбаністика? Для чого цю тему вивчати? Як ці знання вплинуть життя мешканців міст? – ці питання можна задавати студентам магістрантам будівельного факультету.

28 вересня 2017 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова для студентів Луганського національного аграрного університету (м. Харків) проведено перше заняття Школи гендерної урбаністики.

Магістранти будівельного факультету ЛНАУ Поклад Владислав, Розсильний Микола, Переверзєва Вікторія, Харьковський Олександр вивчали методики проектування гендерно-справедливих міських локацій. Гендерні експерти ХНУМГ ім. О. М. Бекетова представили міжнародний досвід гендермейнсрімінгу в урбан-девелопменті (на прикладі міста Берлін). Спеціаліст із гендерної теми Луганського національного аграрного університету, доцент кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц. Фесенко Т. Г. звернула увагу на підходи доуправління міськими проектами Лондона (The London plan. The spatial development strategy for London).

Під час практичної частини заняття розробили «мапу реконструкції майдану Свободи м. Харкова», що передбачає створення додаткових локацій для рекреації, ревіталізації, активного і безпечного відпочинку.

Подібне заняття – це ілюстрація того, як використовувати прогресивний досвід країн Європи для змін у нашій державі. Студенти ЛНАУ, а головне викладачі, не мають ретроспективних поглядів. Вони сміливо йдуть у майбутнє, не як сторонні спостерігачі, а з власними ідеями, проектами, пропозиціями.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори