ЛНАУ: вчора, сьогодні, завтра!

Плекаючи традиції та змінюючись відповідно до вимог часу, переміщений ЛНАУ крокує в майбутнє. За звичаєм, у травні місяці в університеті відбувається масштабний захід, концепція якого завжди неочікувана, завдяки невгамовним ідеям помічника ректора Олени Миколаївни Знаткової.

17 травня в університеті пройшов унікальний мотиваційний фестиваль: «Мрій, дій, досягай!». Це дійство увібрало в себе стільки подій, думок, ідей, алюзій, скільки символів закодовано у вишиванці. Цей день став потужним зарядом позитиву та енергії змін для кожного з присутніх!

Відбулася зустріч нинішніх студентів із відомими, цілеспрямованими та захоплюючими випускниками Луганського національного аграрного університету: Тарас Джамалов – генеральний директор Lenovo Ukraine; Марина Богун – засновник та організатор фестивалю «Дорога на Схід», старший менеджер із маркетингу Райффазен Банк «Аваль»; Ігор Сироватко – директор по роботі з клієнтами OLX в Україні, Казахстані, Узбекистані. Їхні блискучі виступи та особисті історії дали змогу зрозуміти, що кожен може зробити свої мрії реальністю!

У цей день ЛНАУ урочисто відмітив наукові здобутки нинішніх студентів та викладачів. Це заклик до всіх: «Не бійтесь мислити, адже все, що ми маємо, колись було просто чиєюсь ідеєю!»

Порадували й творчі виступи, як і знаних талантів університету, так і нових зірочок, а також запрошених гостей, зокрема спів Марини Богун. Знаєте, безперечно, слід невпинно шліфувати всі грані своєї особистості, адже, перифразуємо вислів, скільки талантів ми розів’ємо – стільки разів будемо людиною!

Ось такий плідний та насичений інформаційно захід відбувся в Луганському національному аграрному університеті. Захід, вдягнений у вишиванку, як знак єднання часів, поколінь та нації!

Як висновок, хочеться зазначити, що асортимент мотиваційних джерел достатньо різноманітний та індивідуальний. Хтось черпає життєдайні сили та енергію в улюбленій роботі, дехто – у творчості, у коханні, у родині, у матеріальному добробуті, проте абсолютно всі знаходять розраду в підтримці однодумців. Головне, не боятися мріяти, обрати саме свій шлях та сміливо йти уперед, долаючи перешкоди та не забуваючи, що найчастіше щасливими нас робить не очікуваний результат,а сам процес!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори