ЛНАУ відзначає Міжнародний день Проектного менеджера

Міжнародний день Проектного менеджера (1 листопада) ЛНАУ зустрів у Львові, а саме у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де відбувся Фінал VI Відкритого конкурсу проектів.

На цьому заході наш університет представляв Харьковський Олександр, магістрант будівельного факультету. Його проект: «Організація архітектурно-просторової доступності вокзалу «Харків-Пасажирський» (науковий керівник Фесенко Т. Г.) уже приніс І місце на конкурсі «Гендерна політика очима молоді». Тут отримав перемогу в номінації «Креативний підхід у висвітлені проекту».

Луганський національний аграрний університет пишається науковими здобутками своїх студентів. Проте, слід зазначити, що це результат кропіткої викладацької праці та позитивних навчально-методичних змін.

У цьому навчальному році підготовка проектних менеджерів здійснюється за новою магістерською програмою «Управління інвестиційно-будівельними та девелоперськими проектами», керівник програми – Фесенко Т. Г., к.т.н. (спеціальність 05.13.22 – управління проектами та програмами), доцент (кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві). Форми та методи навчання за новою магістерською програмою орієнтовані на індивідуальну роботу зі студентом і розвиток його креативного мислення.

Перемоги в конкурсах підтверджують правильність та дієвість обраної методики. Як бачимо, заявляємо про те, що розвиваємо креативність – отримуємо перемогу у відповідних номінаціях. ЛНАУ – слова не розминаються з ділом!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори