ЛНАУ в славетному місті Лева

Керівництво Луганського національного аграрного університету взяло участь у семінарі «Фандрайзинг та взаємодія з громадою», що проходить у місті Львів, який відбувається в рамках проекту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», який здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні. Наш Університет представляють в.о ректора Ростислав Подольський, директор центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку, соціальних та гуманітарних проектів Валерій Бородачов та директору центру сучасних освітніх та інформаційних технологій Іван Різниченко.

Під час семінару запланований розгляд таких тем, як «Застосування сучасних інформаційних технологій для створення інноваційного університету», «Особливості та навички фандрайзингу для розвитку ЗВО», а також визначення способів мобілізації громад та ресурсів налагодження ефективної взаємодії навчальних закладів із працедавцями. Крім того будуть обговорені результати моніторингу переміщених університетів, а головне – презентація та обговорення результатів SWOT-аналізу, проектів візії та місії кожного Університету.
Отже, семінар буде плідним та насиченим!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори