ЛНАУ налагоджує зв’язки з роботодавцями

02 листопада в м. Київ пройшов День молодого спеціаліста «Твій професійний шанс». Програма передбачала проведення двох секцій: «Школа працевлаштування» та «Ярмарок вакансій». Мета заходу – налагодження зв’язку між роботодавцями та фахівцями аграрної галузі для полегшення пошуку місця для проходження виробничої практики чи роботи. Організатор Дня молодого спеціаліста Науково-методичний центр «Агроосвіта» за підтримки порталу Агрокар’єра, чий представник, до речі, торік приїздив до університету з презентацією. Перед та після заходу учасники мали змогу оглянути експозицію Міжнародної виставки ефективних рішень для агробізнесу агропромислового виробництва вітчизняного і міжнародного рівня. Там було репрезентовано більше 400 компаній із 20 країн світу, що зайняло 30 000 м2 виставкової площі, 3 павільйони та відкритий майданчик. Організатор виставки Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Щодо Дня молодого спеціаліста

Цей проект проводиться четвертий рік поспіль. На заході були присутні провідні, вагомі та відомі компанії, зустрітися з представниками яких звичайно дуже складно. Тут же студенти мали змогу підійти до кожної компанії, представити себе та пройти співбесіду. Представники порталу Агрокар’єра відповідали на будь-які питання з працевлаштування. Були й виступи запрошених спікерів компаній Cygnet, Kernel, ІМК (Інновації, менеджмент, команда), Danone, Українська асоціація міжнародних фермерів, організатор журналу Агроексперт.

Відбувся розіграш призів від компанії Danone.

Щодо виставки

Виставка мала масштабний характер. Експозицію представляли заводи-виробники с.-г. техніки – Краснянка, Оріхівсільмаш, Львівагромашпроект, Агромаш-Калина, Бердянський завод с.-г. техніки, JohnDeere, NewHolland, Gaspardo, Case, Berthoud, Ведерстад, KUHN, MZURI та інші, також виробники елеваторного обладнання, литтєвих поліуретанових еластомерів, інтернет-магазини та ін. Можна було побачити чимало лабораторного обладнання для АПК (вологоміри, білизноміри, прилад для визначення числа падіння); комбінованих ґрунтообробних агрегатів (плуги, борони, сівалки, культиватори) та багато іншої с.-г. техніки та приладів (сучасна сінозаготівельна техніка, система точного землеробства, техніка для внесення добрив, розкидачі добрив, верстати для опоросу і запліднення, годівниці і кормові автомати, системи поїння, системи вентиляції та мікроклімату, ветеринарний інструмент по догляду за тваринами).

Для Луганського національного університету цей захід був результативним: налагоджені зв’язки з активними партнерами – КЕРНЕЛ і Агрокар'єра, знайомство з новими. Партнерів багато не буває, особливо, коли йдеться про працевлаштування, добробут та здійснення мрій наших студентів.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори