ЛНАУ націлений на співпрацю

Луганський національний аграрний університет, побудувавши базу дієвих зв'язків із підприємствами та установами Харкова й області, усвідомлює численні перспективи поєднання навчального та виробничого процесу. Тож, тепер, повертаючись на терени рідних областей, за пріоритетне завдання ставить створення ефективної системи соціального партнерства на Сході України.

27-28 березня 2019 року представники ЛНАУ зустрілися з Ганною Болтовою, менеджером із розвитку трудових ресурсів у рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України». Під час обговорення було проаналізовано позитивний досвід щодо впровадження елементів дуальної освіти в університеті та розглянуто модель партнерства: «Університет – бізнес – місцеві громади», як ефективний механізм сприяння працевлаштуванню випускників.

ЛНАУ повертається, щоб створити новий тип вищого аграрного закладу на Сході України. Тому найціннішим для університету є партнерство, взаємодія, поради та досвід тих, хто підтримує нас на шляху відновлення освітньої діяльності на підконтрольних Україні територіях Луганської та Донецької областей.

Дякуємо за співпрацю!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори