ЛНАУ: подальший розвиток!

Приголомшлива звістка про реорганізацію Луганського національного аграрного університету обернулась, кінець кінцем, на перспективний напрям розвитку.

Нещодавно студентсько-викладацьку спільноту ЛНАУ збурила новина про віднесення університету до групи переміщених освітніх закладів, що не розвиваються та потребують реорганізаційних змін. Під час зустрічей керівництва нашого ВНЗ – в. о. ректора Брагінця М. В. (д-р. техн.. наук, проф.), проректора Овчаренка О. А. (канд. техн. наук, доц.) – з представниками міністерства з'ясувалося, що єдиною претензією до університету є замала представленість нашої діяльності на теренах Луганської області. Хоча, перемістившись до Харкова та тільки-но поновивши повноцінний навчально-виховний процес, адміністрацією університету було вжито заходів щодо проведення освітнього процесу в межах Луганською області, на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ» у с. Веселе Старобільського району. Проте для обласної адміністрації ця ініціатива виявилася недостатньою.

У квітні відбулася зустріч представників ЛНАУ з керівництвом Луганської ОДА, під час якої було досягнуто ряд вигідних домовленостей. Серед них рішення про створення кластеру аграрної освіти Луганщини, у який увійдуть аграрні ліцеї області під керівництвом Луганського національного аграрного університету. Подібна ініціатива – засада забезпечення прискореного розвитку ефективної аграрної освіти на теренах області за всіма наявними в Україні освітніми рівнями відповідно до вимог інтеграції до Європейського освітнього простору. До того ж ЛНАУ заручився підтримкою ЛОДА щодо допомоги в організації повноцінного навчального процесу для тих студентів нового набору, які виявлять бажання здобувати освіту виключно в межах області, зокрема на базі ВП «Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК ЛНАУ», що знаходиться у м. Старобільськ.

Юрій Григорійович Гарбуз, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації, наголосив, що ЛНАУ повинен і далі існувати як самостійний заклад вищої освіти, обов'язково залишивши своє звання – «Національний». Він підкреслив, що ЛОДА буде всіма силами боротися за це та підтримувати університет.

Отак, заручившись надійною підтримкою обласної адміністрації, Луганський національний аграрний університет буде робити тепер впевненіші та масштабніші кроки у відновленні своїх позицій провідного аграрного закладу Луганщини, заради забезпечення висококваліфікованими спеціалістами сільськогосподарське виробництво області та зростання економічної потужності країни у цілому. 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори