ЛНАУ розвиває міжнародні зв’язки з Йорданією

У жовтні Луганський національний аграрний університет представив свої дослідження на міжнародній науковій конференції, що проходила в університеті Мута (м. Карак, Йорданія).

На конференції було презентовано 3 постерні доповіді, підготовані співробітниками факультету ветеринарної медицини: Людмилою Іванівною Пархоменко (зав. каф. фізіології та мікробіології, канд. вет. наук, доц.), Ганною Василівною Овчаренко (ст. викладач каф. фізіології та мікробіології, канд. мед. наук), Людмилою Іванівною Наливайко (д-р. вет. наук, старш. наук. співроб.), Русланом Анатолійовичем Дубіним (зав. каф. ветеринарної хірургії, терапії та акушерства, канд. вет. наук), Оксаною Вікторівною Івлевою (асистент каф. інфектології, якості і безпеки продукції АПК) та аспірантами Аль Саяснех Обада, Максимом Вікторовичем Казаковим.

Крім того, на прохання декана аграрного факультету університету Мута,  д-р. Фейсал Авадде, заслухано доповідь, за результатами НДР факультету: «Вплив низькоінтенсивного лазерного випромінювання на інкубацію яєць та імунокомпетентні органи курей».

Участь нашого університету в подібних конференціях відкриває більші можливості для подальших наукових досліджень та поглиблює міжнародне співробітництво. Зокрема під час цієї зустрічі, було досягнуто домовленості щодо співпраці в рамках наукових розробок з інфекційної патології птиці та обговорено намір щодо підписання угоди про співпрацю між університетом Мута та Луганським національним аграрним університетом.

Така угода – свідчення того, що ЛНАУ визнається світовою спільнотою, як університет, що здійснює свою освітню діяльність відповідно до міжнародних норм.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори