ЛНАУ розширює міжнародну співпрацю

Сучасна якісна освіта передбачає розширення кордонів та забезпечення глобального взаємопроникнення знань. Луганський національний аграрний  університет у партнерстві з університетом Мута, що у місті Алькарак (Йорданія), 25 червня у прямому ефірі провели першу лекцію з обміну міжнародним досвідом для студентів ННІ ветеринарної медицини.  

З темою «Інфекційний бронхіт курей в Йорданії» виступив кандидат ветеринарних наук, доцент університету Мута – доктор Альравашдех Мустафа Салєх Мустафа, який навчався в Україні.   

Ця лекція поклала початок майбутній тісній науковій співпраці фахівців ЛНАУ (Україна) і університету Мута (Йорданія) та стала першим напрацюванням з обміну знань на рівні університетів різних країн в умовах переміщення.  

Серед слухачів – понад 50 здобувачів вищої освіти та  науково-педагогічні працівники ННІ, які прагнуть підвищувати професійну кваліфікацію та розвивати власну експертність.  

Лекцію відвідав в.о. ректора ЛНАУ Ростислав Подольський та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Ірина Кирпичова. 

Матеріали лекції «Інфекційного бронхіту птиці в Йорданії» викликали живий інтерес аудиторії. Під час дискусії розмовляли не лише про хвороби птахів, а й про організацію учбового процесу в Університеті Мута (Йорданія). 

 Жваве обговорення завершилося запрошенням до обміну молодими науковцями ННІ задля розвитку академічної мобільності та наукової діяльності серед молодих науковців.  

 Мустафа Альравашдех є випускником Харківської зооветеринарної академії. Він навчався в очній аспірантурі на факультеті ветеринарної медицини Луганського національного аграрного університету. У 2009 році успішно захистив кандидатську дисертацію під керівництвом кандидата ветеринарних наук, доцента, почесного професора ЛНАУ Людмили Пархоменко.

По поверненню на батьківщину зі здобутим науковим ступенем, Мустафа Альравашдех вже понад 10 років викладає в університеті Мута (Йорданія), займається науковою діяльністю, створює власну наукову школу і активно підтримує зв’язок зі своїми наставниками з України. 

https://web.microsoftstream.com/video/0c428b08-f641-4157-8ffa-71fc0eb3d0bd

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори