ЛНАУ: шлях, який ми обираємо

11 листопада 2016 року Луганський національний аграрний університет відсвяткував своє 95-річчя. Відірваний від рідної землі, у новому складі та з докорінно зміненими переконаннями найпотужніший аграрний університет Донбасу заявив про те, що він вистояв, витримав, вижив. Він є, а, отже, має право на перемогу, на свято!

Трагічний 2014 рік забрав у ЛНАУ дуже багато. Проте плідна праця, незламний дух і віра допомогли знайти та отримати значно більше. Так, освітній заклад тепер не має колишніх численних матеріально-технічних надбань та ресурсів. Його найголовнішою перевагою, найпотужнішою рушійною силою й натхненням стали ЛЮДИ.

Це й новий керівник – Микола Володимирович Брагінець, завдяки кому продовжується писатися історія ВНЗ, історія труднощів – історія перемог.

Це й дружній, працьовитий, самовідданий колектив, що поступився особистим комфортом заради добробуту та процвітання рідного університету. Недарма під час свята було вручено чимало грамот, подяк та інших відзнак працівникам ЛНАУ. Вони цього дійсно варті.

Це й нові, проте перевірені обставинами, друзі, соціальні партнери, керівники навчальних закладів та різноманітних підприємств, установ, урядових організацій, що надали підтримку Луганському національному аграрному університету протягом цих двох років. Усі ці люди були запрошені на свято та привітали ВНЗ не лише словом, а й ділом. Хочеться висловити вдячність творчім колективам та зіркам Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенко під керівництвом Кірюхіної Маргарити Олександрівни та Борщ Тетяни Володимирівни за подаровані номери художньої самодіяльності.

Це й наші найкращі, найталановитіші, найрозумніші студенти, які й були основним стимулом для збереження ЛНАУ. Саме студентство надихає нас на зміни, на пошуки, на боротьбу!

Луганський національний аграрний університете, хочеться ще раз привітати тебе з 95-річчям! Найголовніше бажаємо миру в Україні, а все інше обов’язково буде! Адже ЛНАУ – ЦЕ НЕ СТІНИ, ЛНАУ – ЦЕ ВСІ МИ

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори