Відкриття нового навчального корпусу у місті Костянтинівка

Нова освітня локація університету – це нові можливості для мешканців та абітурієнтів міста й прилеглих населених пунктів!

У дружній атмосфері на урочистому заході з приводу старту освітнього процесу в місті Костянтинівка Університет вітали запрошені гості та бажали подальшої плідної праці заради збереження висококваліфікованих кадрів цих районів. Зокрема, на святі були присутні: начальник відділу освіти Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Костомарова та секретар Костянтинівської міської ради Юрій Разумний. Зі словами вдячності до запрошених гостей та мешканців міста звернулися представники адміністрації Університету та керівники його структурних підрозділів  Іван Любімов, Олена Воронцова, Дмитро Сопов.

Відтепер, завдяки роботі ЛНАУ, мешканці міста та прилеглих населених пунктів мають можливість отримати вищу освіту аграрного профілю та працевлаштуватися, не виїжджаючи за межі рідних районів. Їх знання сприятимуть добробуту та економічному зростанню малої Батьківщини!


З повагою,
Відділ працевлаштування та забезпечення формування контенгенту студентів

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори