Луганський національний аграрний університет провів Ярмарок вакансій

20 квітня Луганський національний аграрний університет провів Ярмарок вакансій, за підтримки Харківського обласного центру зайнятості. В. о. ректора ЛНАУ Микола Володимирович Брагінець зазначив, що це перший подібний захід за 2,5 роки переміщення. Це означає, що університет витримав і надалі успішно розвивається. Директор ЦЗ Володимир Леонідович Міненко розповів, що Ярмарки вакансій – традиційні заходи для Харкова. Отже, Луганський національний аграрний університет зробив ще один впевнений крок щодо інтеграції в життя міста.

Загалом на цьому Ярмарку вакансій 29 компаній представили понад 300 вакансій. Крім практичного боку –безпосереднього спілкування з роботодавцями, захід мав і теоретичний. Зокрема представник БФ «Карітас Харків» Наталя Олександрівна Малютіна ознайомила студентів із проектом «Кар'єра для нового життя», із можливостями отримання консультацій із професійними рекрутерами та відвідування тематичних майстер-классів, тренінгів тощо. На заході не оминули увагою актуальну тему працевлаштування закордоном – правила безпеки.

 

Головне, Луганський національний аграрний університет прагне, щоб наші випускники та студенти не зраджували своє покликання, їхня праця гідно оплачувалася та завжди лишався час на відпочинок і саморозвиток.

ЛНАУ висловлює вдячність гостям, організаторам, Харківському обласному центу зайнятості, БФ «Карітас Харків» і наденергійному завідувачу виробничої практики Тетяні Юріївні Пиріжок, чий організаційний дебют вважаємо вдалим.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори