Луганський національний аграрний університет відкритий до співпраці

30 липня 2019 року у м. Слов'янськ на базі Відокремленого структурного підрозділу “Слов'янський коледж ЛНАУ” за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна проекту “Економічна підтримка Східної України” відбувся круглий стіл на тему: “Напрямки розвитку аграрної освіти у регіоні”.

Метою заходу було створення умов для активної співпраці між аграрними навчальними закладами Донецької області, проектами міжнародної технічної допомоги, та профільними органами державної влади щодо розвитку аграрної освіти у регіоні.

В.о. ректора ЛНАУ, Подольський Ростислав Юрійович зазначив, про необхідність відновлення зв'язків та готовність налагоджувати співпрацю між університетом та аграрними закладами професійно-технічної освіти І-ІІ рівнів акредитації, які були втрачені із переміщенням університету у 2014 році до міста Харків.

На заході також були присутні представники Донецької обласної державної адміністрації, в особі в.о. директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Костиць Марії!
Вона підкреслила, що дана співпраця позитивно впливатиме на розвиток аграрних закладів освіти та аграрного сектору економіки Донецької області.

Наприкінці, менеджером з економічного розвитку проекту USAID “Економічна підтримка Східної України” Брайан Мілаковським зауважив про підтримку співпраці університету та профільних закладів професійно-технічного рівня освіти.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори