Розвиваємось разом!

Луганський національний аграрний університет – єдиний заклад вищої освіти на сході України з підготовки фахівців для аграрного сектору.

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”09.10 апк”]

Повернення вишу на територію Донбасу відкриває можливості для освіти, підвищення кваліфікації фахівців різних спеціальностей, впровадження системи дорадництва та безпосереднього науково-практичного супроводу аграрного бізнесу сходу України.

Одним із напрямків здійснення освітньої діяльності університету є оптимізація існуючої матеріально-технічної бази та введення в дію навчально-наукових лабораторій факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій на базі структурних підрозділів університету Луганської і Донецької областей України.

Успішна реалізація освітніх програм підготовки спеціалістів агропромислового комплексу в умовах сьогодення здійснюється шляхом тісної співпраці зі стейкхолдерами, об’єднаними територіальними громадами, участі у грантових програмах.

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) Луганський національний аграрний університет цього року отримав грант “Відродження вищої аграрної освіти на Сході України” на модернізацію двох лабораторій на базі ВП «Старобільський фаховий коледж» ЛНАУ с. Веселе, Старобільського району Луганської області.

У 2020-2021 навчальному році на завершальній стадії комплектування лабораторії ветеринарної медицини і лабораторії харчових технологій лабораторним посудом, необхідними засобами індивідуального захисту, інструкціями з небезпечної роботи з обладнанням, журналами з урахування різних видів робіт в умовах лабораторії на базі ВП «Старобільський фаховий коледж» ЛНАУ с. Веселе, Старобільського району Луганської області.

Для здійснення освітньої діяльності факультету у м. Слов’янськ започатковано програму реконструкції будівель з метою створення навчальної клініки та лабораторій факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій. Здійснено перший етап щодо формування заявки для отримання обладнання у межах співпраці з USAID “Економічна підтримка Східної України”.

На початку жовтня у м. Слов’янськ відбулася презентація освітніх програм, наукових і практичних напрямів підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальностями: 101- екологія; 181- харчові технології; 204 – технологія виробництва і переробки продукції тваринництва; 211 – ветеринарна медицина під час роботи круглого столу з представниками бізнесу, Держпредспоживслужби, ветеринарних клінік деяких районів Донецької області.

Впровадження дуальної освіти, оновлення бази практик, обговорення освітніх програм на 2021-2022 навчальний рік є пріоритетним напрямом розвитку взаємовідносин єдиного аграрного закладу вищої освіти на сході України з державними та приватними підприємствами з виробництва і переробки продукції АПК.

Співпраця у межах цієї програми передбачає ознайомлення із підприємствами АПК різних форм власності та напрямів господарської діяльності з підписанням договорів щодо практичної складової освітніх програм студентів і науково – практичного супроводу ведення аграрного бізнесу.

Зокрема:

1. ООО «Крамагросвіт», племрепродуктор з вирощування великої рогатої худоби, с. Дмитрівка, Слов’янського району

2. Ветеринарна клініка «Колібрі», м. Краматорськ

3. ООО «Центр здоров’я», м. Краматорськ,

4. Держпродспоживслужба в Донецькій

5. Слов’янської міжрайонної лабораторії ветеринарної медицини.

6. ТОВ «Слов’янський комбінат м’ясопродуктів», м. Слов’янськ

7. Управління Держпродспоживслужби м. Краматорськ

8. ООО «Агротекс», свиноводство, с. Мала Федорівка Бахмутський р-н, т.

9. Ветеринарна клініка «Доктор Брежнєв»

10. ООО «Краматорські кролики»

 

Обговорено і ухвалено: підписання договорів на дуальну освіту студентів і виробничу практику, яке вже відбувається.

Студенти факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій, які навчаються за дуальною формою освіти

Коберник Наталія Юріївна, здобувач вищої освіти, 2 курсу, ОС Бакалавр, спеціальність 181 Харчові технології ПрАТ “АПК-ІНВЕСТ”

Шершньов Володимир Ігорович, здобувач вищої освіти, 2 курсу, ОС Бакалавр, спеціальність 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва ПрАТ “АПК-ІНВЕСТ”

Студенти факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій, з якими на даний час укладаються договори на дуальну освіту:

 

Рижикова Надія Володимирівна, здобувач вищої освіти, 1 курсу, ОС Бакалавр, спеціальність 211 – ветеринарна медицина Лисичанська міжрайонна державна лабораторія державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Чеботар Олексій Андрійович, здобувач вищої освіти, 2 курсу, ОС Магістр спеціальність 211 – ветеринарна медицина Сєвєродонецька міська державна лікарня ветеринарної медицини

Калініна Тетяна Сергіївна, здобувач вищої освіти, 2 курсу ОС Бакалавр, 2 курсу, Костянтинівська державна районна лікарня ветеринарної медицини, спеціальність 211 – ветеринарна медицина

 

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних

можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори