ЛугНАУ бере участь у тренінгу «Освітні центри «Донбас/Крим-Україна»: особливості вступної кампанії-2021»

          16-21 травня 2021 року відбувся тренінг «Освітні центри «Донбас/Крим-Україна»: особливості вступної кампанії-2021» на базі Міжнародної зеленої школи/Космач. Організаторами цього заходу є Громадська організація «Фонд “Відкрита політика”, який реалізує проєкт «Доступна освіта для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)», Міністерство освіти і науки України за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

            Учасниками тренінгу від Луганського національного аграрного університету стали відповідальна особа за освітній центр «Донбас/Крим-Україна» Людмила Зайцева та член приймальної комісії Юлія Павлова.

            Під час тренінгу представників ЗВО ознайомили з новою нормативно-правовою базою та процедурою спрощеного прийому через освітні центри «Донбас/Крим-Україна» у 2021 році. Світлана Кретович, начальник Головного управління вищої освіти й освіти дорослих Директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України, висвітлила особливості ведення документації освітніх центрів.

Віталій Носок, державний експерт експертної групи з питань вищої освіти й освіти дорослих Головного управління вищої освіти й освіти дорослих Директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України, розповів про специфіку внесення інформації про вступників за спрощеною процедурою до ЄДЕБО.  

Ірина Марченко, консультант гарячої лінії ГО «Фонд «Відкрита політика», керівник освітнього центру «Донбас/Крим-Україна» Херсонської державної морської академії, презентувала порядок надання інформації щодо діяльності освітнього центру та відповідей на запити щодо абітурієнтів, які вступили за спрощеною процедурою.

            Про особливості промоції освітніх центрів  «Донбас/Крим-Україна» у закладах освіти, цифровий маркетинг, розробку комунікаційних стратегій, інформаційних продуктів і медіа-планів ОЦ учасникам тренінгу розповіла Алла Зінченко, PR-менеджер ГО «Фонд «Відкрита політика», доцент кафедри зав’язків із громадськістю Національного університету «Києво-Могилянська академія». 

Із менеджментом у «хмарах» – SCRUM оффлайн та онлайн – освітян познайомила Ірина Жданова, виконавчий директор ГО «Фонд «Відкрита політика»,  засновниця Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова.

Особливості роботи на Google диску, з Google документами та календарем висвітлила Марина Коротецька , тренер із цифрової трансформації освітнього простору, техадмін підготовчих курсів «Прокачай і Вступай» для школярів із важкодоступних регіонів, викладач Наукового ліцею ім. Клима Чурюмова.

Під час тренінгу представники ГО «Фонд «Відкрита політика» презентували «Методичний посібник до роботи урядової та регіональної гарячих ліній, освітніх центрів під час вступної кампанії-2021» та результати моніторингового дослідження Фонду  «Таємний клієнт Освітнього Центру» з аналізом інформації для абітурієнтів із ТОТ на сайтах закладів освіти.

            Учасники тренінгу відпрацювали навчальну програму, закріпивши теоретичні знання тематичними практичними заняттями та брейнштормами. Під час тренінгу представники ЗВО мали можливість ділитися досвідом із колегами зі щойно створених освітніх центрів.

Одним із найважливіших надбань тренінгу стало напрацювання пакету документів, призначених для систематизації алгоритмів діяльності  освітніх центрів. Після закінчення тренінгу учасники отримали сертифікати.

Дуже цікавою була й запропонована учасникам культурна програма. Так, делегатів ЛугНАУ вразила інформаційно-практична зустріч із космацькими майстрами писанкарства та вишивки. Вони ніколи не забудуть ранкові прогулянки Космацькими садибами, пілатес, космічне какао, гімнастику Джекобсона та дихальну гімнастика, тобто «антистресову валізу», яка допомагає перезавантажитися протягом дня.

Тренінг «Освітні центри «Донбас/Крим-Україна»: особливості вступної кампанії-2021» був надзвичайно насиченим, представники ЗВО отримали неймовірні враження. Вони впевнені, що попереду на них чекають нові навички, вміння та знання.

Колектив ЛугНАУ висловлює вдячність організаторам тренінгу за корисний досвід, якісні знання, приємне спілкування, тепло, затишок, заряд енергії та підтримку!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори