ЛугНАУ взяв участь у тренінгу «Основи стратегічної комунікації для університетів»

29 червня – 1 липня 2021 року в м. Кремінне Луганської обл. відбувся тренінг «Основи стратегічної комунікації для університетів», до участі в якому були запрошені представники переміщених ЗВО України. Луганський національний аграрний університет на ньому представляла Анастасія Шевердіна, провідний фахівець Центру проєктної діяльності та стратегічного розвитку ЛугНАУ.

Тренінг із комунікацій був організований за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення й розбудови миру. Із доповідями виступили Марина Говорухіна, тренерка зі стратегічних комунікацій, Максим Кицюк, представник ПРООН, та Надія Вертебна, представниця Делегації ЄС в Україні.

М. Говорухіна познайомила слухачів із основними принципами комунікації та головними помилками, яких припускаються при розробці інформаційної кампанії. Тренерка допомогла представникам переміщених університетів визначити комунікаційні цілі, зрозуміти потреби цільової аудиторії, визначити ключові повідомлення, обрати канали й інструменти комунікації. Особлива увага була приділена внутрішнім комунікаціям і роботі із соціальними мережами.

М. Кицюк надав інформацію щодо діяльності ПРООН в Україні та вимог ПРООН до оформлення візуальних матеріалів. Н. Вертебна ознайомила присутніх із комунікаційними правилами ЄС.

Тренінг «Основи стратегічної комунікації для університетів» був дуже насиченим, цікавим і мотивуючим. За підсумками тренінгу його учасники змогли продумати комунікаційну стратегію свого університету й отримати поради щодо застосування ефективних інструментів для її реалізації.

Колектив ЛугНАУ дякує Програмі ООН із відновлення й розбудови миру за здобуті актуальні знання й важливі навички та всебічну підтримку!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори