ЛугНАУ взяв участь у тренінгу «Публічні закупівлі товарів, робіт, послуг та перевірка контрагентів»

24-26 травня 2021 року в м. Святогірськ  відбувся тренінг «Публічні закупівлі товарів, робіт, послуг та перевірка контрагентів», організований Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.  

Учасниками тренінгу від Луганського національного аграрного університету стали заступник головного бухгалтера Ганна Марків і фахівець із публічних закупівель Тарас Перлик.

         Про особливості організації та проведення закупівельної діяльності розповіли фахівець із закупівель, координатор регіонального напряму проєкту Dozorro ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Анастасія Ференц та Голова правління громадської організації «Філософія Серця», представниця Dozorro у Вінницькій області Юлія Грига.

   Під час тренінгу лектори надали цінну інформацію щодо новацій та особливостей ведення закупівельної діяльності, навели приклади із практик підприємств і АМКУ, детально розповіли, як підготувати тендерну документацію, акцентували на  підставах для відхилення пропозицій тощо.

Під час тренінгу із закупівель у будівництві Анастасія Ференц детально розповіла про особливості закупівельних процесів у сфері інфраструктури – від визначення предмету закупівлі робіт і послуг до зміни істотних умов договору про закупівлю після його укладення. Особливу увагу було приділено практиці застосування замовниками нових інструментів сфери публічних закупівель, запроваджених із 19 квітня 2020 року, умовам та обґрунтованості закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у дорожньому господарстві, формуванню тендерної документації.

 Учасники заходу отримали багато корисних посилань і можливість спілкуватися з лекторами щодо закупівель навіть після завершення тренінгу.

Колектив ЛугНАУ висловлює вдячність Програмі ООН із відновлення та розбудови миру за нові знання і приємні враження!

 

 

 

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори