ЛугНАУ відвідали координатори проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (REDU)

14-16 вересня 2021 р. університет у межах робочого візиту відвідали представники Інституту вищої освіти НАПН України Світлана Калашнікова та Наталія Шофолова. Протягом трьох днів гості зустрілися з командою проєкту REDU, студентами й викладачами, провели низку тренінгів, відвідали приміщення майбутніх коворкінгів у м. Слов’янськ.  

С. Калашнікова та Н. Шофолова провели консультації з командою проєкту, разом із представниками ЛугНАУ скоригували план роботи на наступний рік реалізації проєкту.  Координатори роз’яснили проблемні питання та звернули увагу на ризики, які було вирішено пропрацювати для більш ефективної роботи.

Під час зустрічі зі студентами були підведені підсумки попереднього тренінгу для здобувачів у м. Київ. Обговорена подальша робота студентського активу, перелік ідей щодо наступних проєктів для студентського самоврядування.

Окремо була проведена зустріч із викладачами англійської мови, які покращують свої навички в рамках проєкту. Визначений порядок відбору та способи мотивації персоналу, який буде вивчати англійську мову.

Під час тренінгу для викладачів обговорили тенденції розвитку Європейського простору вищої освіти та України. Також ішлося про дизайн освітніх програм, вдосконалення викладання та підвищення мобільності викладачів. С. Калашнікова звернула увагу й на особисті якості викладачів та нову місію ЗВО у світі – сприяти утвердженню миру, згуртованості населення та забезпеченню інклюзії.

Було проведено також тренінг для управлінців Університету. Представники ІВО наголосили на необхідності створення й реалізації належної стратегії розвитку ЛугНАУ, стратегії інтернаціоналізації ЗВО. Обговорили діяльність Ради з підвищення якості вищої освіти, передумови успішного проходження акредитації освітніх програм. 

Команда проєкту REDU продовжує активну роботу за всіма напрямками  й дякує Інституту вищої освіти НАПН України за цікаву інформацію та плідну співпрацю!

– Більше фото

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори