ЛугНАУ отримав автомобіль для обладнання мобільної Лабораторії репродукції та хірургії тварин у межах проєкту ЄС AHEADEU

Луганський національний аграрний університет і ЛОГО «Аграрна дорадча служба» за фінансової підтримки ЄС реалізують проєкт «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні» (AHEADEU) вартістю 798 339 євро. Проєктом передбачено створення навчально-дослідних лабораторій, серед яких Лабораторія репродукції та хірургії тварин вартістю приблизно 45 тисяч євро.

30 липня 2021 року ЛугНАУ отримав легковий автомобіль Peugeot Rifter Allure L2 вартістю 633 511 грн без ПДВ, який буде обладнаний під мобільний госпіталь. За результатами проведеного тендеру постачальником став ТОВ «Талісман-Автостиль».

Метою створення мобільного госпіталя для свійських тварин є впровадження в навчальний процес підготовки здобувачів вищої освіти ОР «Бакалавр», ОР «Магістр», ОР «Доктор філософії» за спеціальністю 211 Ветеринарна медицина та ветеринарну практику сучасних методів забезпечення здоров’я тварин. Обладнання сучасного ветеринарного мобільного госпіталя факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій  ЛугНАУ сприятиме:

  1. Популяризації спеціальності 211 Ветеринарна медицина серед абітурієнтів Донецької та Луганської областей.
  2. Залученню науково-педагогічних працівників факультету до вирішення виробничих питань та стажування виробників сільськогосподарської продукції в регіоні на базі лабораторії та мобільного госпіталя, розвитку взаємовідносин із фаховими стейкхолдерами.
  3. Здійсненню безпосередньо лікувально-профілактичних заходів для тварин, у тому числі в разі невідкладних станів.

Команда Луганського національного аграрного університету й ЛОГО «Аграрна дорадча служба» продовжує активну роботу із реалізації проєкту ЄС AHEADEU.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори