ЛугНАУ отримав обладнання для дистанційного навчання

За сприяння проєкту “USAID Економічна підтримка Східної України” Університет отримав нове комп’ютерне та мультимедійне обладнання. Ноутбуки, проєктор, інтерактивну дошку, телевізор та системи для проведення відеоконференцій будуть використовувати викладачі для створення лекцій у дистанційному форматі.

“В умовах карантину таке обладнання для Університету дуже важливе. Використання цієї техніки підвищить якість створення навчального відеоконтенту. Наприклад, мультимедійна дошка дозволяє лектору продемонструвати матеріали, використати інфографіку, схеми, фотографії, таблиці. Викладачі зможуть проводити зі студентами не тільки онлайн-заняття (синхронне навчання), але і записати лекції та викласти їх для перегляду студентам (асинхронне навчання),” – сказав директор Центру сучасних освітніх та інформаційних технологій Іван Різниченко.

Планується, що Університет отримає два комплекти схожого обладнання для створення лабораторій для дистанційного навчання в м. Слов'янськ.

Наступним кроком будуть тренінги для п’ятдесяти викладачів, щоб навчитися користуватися цією технікою та створювати навчальні відеоматеріали.

Зараз навчання у ЛуганськомуНАУ триває у змішаному форматі – студенти університету навчаються дистанційно, коледжів – очно.

Нагадаємо, Луганський національний аграрний університет за грантом “Підтримка дистанційного навчання для Луганського національного аграрного університету” отримає від Проєкту USAID комп’ютерної техніки на суму понад 600 тисяч гривень.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори