ЛугНАУ отримав першу партію техніки за грантом ЄС AHEADEU

2 вересня 2021 р. співробітниками Луганського національного аграрного університету було отримано першу партію комп’ютерної та офісної техніки за грантом ЄС «Вдосконалення вищої сільськогосподарської освіти у Східній Україні» (AHEADEU). Партія включає 20 комп’ютерів, 4 принтери та БФП, декілька флеш-накопичувачів і зовнішніх жорстких дисків, 3 ноутбуки та велику кількість периферійних пристроїв. 3 вересня 2021 р. було отримано 4 проєктори та 1 екран. 6 вересня 2021 р. до Університету надійшли 4 інтерактивні дошки.

За допомогою цієї техніки співробітники ЛугНАУ зможуть обладнати лінгафонний кабінет та інтерактивну лабораторію. Завдяки отриманому обладнанню буде забезпечений комп’ютерний супровід діяльності інших лабораторій в Університеті. Загальна вартість техніки сягає майже пів мільйона гривень.

Команда Луганського національного аграрного університету висловлює велику подяку Європейському союзу за фінансування та ЛОГО «Аграрна дорадча служба» за плідну співпрацю!

Більше фото

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори