ЛугНАУ прийняв участь у загальнообласному заході «Знайдемо роботу разом!»

9 червня 2021 року Луганський національний аграрний університет прийняв участь у загальнообласному  заході «Знайдемо роботу разом!», організатором якого був Костянтинівський міський центр зайнятості.

Присутніми  на заході були випускники закладів загальної середньої освіти,   фахової передвищої освіти та закладів вищої, представники соціальних служб міста  та області, роботодавці, ТОВ Червоний хрест.

Учасники заходу мали можливість поспілкуватися, проконсультуватися з представниками закладів освіти та роботодавцями щодо вибору майбутньої професії. Всі учасники дізналися багато цікавої та корисної інформації.

Представники Університету презентували наш заклад вищої освіти, розповіли про можливості та переваги навчання й розвитку у стінах Луганського національного аграрного університету.

Дякуємо організаторам та всім учасникам, хто долучився до заходу.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори