Літні канікули у Fulbright Summer School

Луганський національний аграрний університет доклав максимум зусиль, щоб літні канікули наших студентів були насиченими, плідними та максимально корисними. Ми вже зазначали, що влітку відбувалися й практичні заняття на підприємствах, студенти активно засвоювали нові професії – вихователь дитячих таборів, проте це далеко не все. У серпні проходила «Fulbright Summer School». Вимоги до претендентів були високі. У результаті ретельного конкурсного відбору учасниками-щасливцями стали – Євгенія Ковальська, студентка економічного факультету, Маргарита Ковальська, Артем Кононенко, студенти факультету харчових технологій. Що ж отримали студенти під час цієї програми? Позитивні враження, нові знайомства, підвищили рівень володіння іноземною мовою… Краще надаємо слово самим учасникам:

Мене звати Євгенія Ковальська. Я студентка 3 курсу економічного факультету ЛНАУ м. Харків, навчаюсь за напрямом підготовки «Менеджмент». Дозвольте поділитися своїми враженнями від участі студентів нашого університету в літній період у роботі «Fulbright Summer School».

«Fulbright Summer School» – це школа з лідерства, громадської активності, соціального підприємництва, публічного спілкування та ділової англійської мови. Проходила ця школа в Києві з 5-11 серпня у Конгрес-готелі «Пуща». Програма «Fulbright Summer School 2016» була створена спеціально для студентів переміщених із зони АТО університетів України.

За тиждень, проведений у школі, я отримала велику порцію вражень, нових знайомств та нові знання, які потрібні для моєї майбутньої професії. Також мала можливість вдосконалювати знання англійської мови. «Fulbright Summer School 2016» надихнула мене на відкриття своєї громадської організації в найближчому майбутньому. Знання, що були отримані в літній школі, та практика застосування цих знань – це великий досвід для того, щоб розпочати власний проект та стверджуватися як професіонал.

Не пропустіть свій шанс, хапайтеся за кожну можливість і самовдосконалюйтеся. Дякую університету за надану можливість від себе та моїх колег. Зміни то завжди на краще!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори