Майбутні інженери-механіки ЛНАУ на тракторному заводі

Якщо сторонній споглядач, необізнаний у процесах механізації аграрного виробництва, завітає на заняття до викладачів факультету механізації сільського господарства ЛНАУ, він буде вражений. Педагогічна майстерність професорсько-викладацького складу, з додатком яскравого наочного матеріалу, зацікавить навіть аж до самої кості гуманітаріїв. До того ж приємно дивує рівень розвитку вмінь та навичок сучасної техніки! Проте навіть досвідченим фахівцям, навіть обізнаним студентам корисно побувати на потужному підприємстві, щоб осягнути масштаби, розмаїття та практичну цінність техніки для сьогодення.

Майбутні інженери-механіки ЛНАУ нещодавно скористалися можливістю та відвідали Харківський тракторний завод. Там головний конструктор Юрій Шаповалов розповів про будову сучасних тракторів, умови виробництва та технологічне обладнанням тракторного заводу. Найбільш студентів вразив конвеєр складального цеху, як із окремих маленьких деталей та вузлів народжуються потужні машини. Завершили екскурсію оглядом стенду випробування готової техніки, призначеної для виконання найрізноманітніших робіт у багатьох галузях промисловості, сільського та комунального господарства, будівельної сфери.

Тепер можна не хвилюватися, студенти факультету механізації готові до проходження виробничої практики та вмотивовані на подальше працевлаштування на сто відсотків!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори