Мовна студія “Діалог”

Знання однієї мови дозволяє увійти в коридор життя, знання двох мов – відкриває вам усі двері у цьому коридорі.

Франк Сміт

An investment in knowledge always pays the best interest

Benjamin Franklin

Сьогодення – це шалений розвиток науки та техніки, сучасний ринок праці – це постійні зміни вимог роботодавців до пошукачів. Єдиний острівець стабільності, де й народжуються можливості, – ПОЛІГЛОТ. І сто років тому, і тепер, і через сто років одна з найголовніших ознак освіченості та ключ до успіху – це знання іноземних мов.

У Луганському національному аграрному університеті ці ключі зберігає для вас мовна студія “Dialogue”. Тут вам запропонують індивідуальний підбір навчальних програм відповідно до ваших цілей, потреб, вимог і побажань. Співробітники міжнародної служби ЛНАУ допоможуть вам знайти місце розміщення для проходження виробничої практики або стажування в Європі, Америці, Австралії тощо.

Лише за минулий рік, за досить малий проміжок часу, саме слухачі мовної студії “Dialogue” пройшли виробничу практику в Польщі (Бондаренко Катерина), Німеччині (Поздняков Володимир), Америці (Гаменюк Артем), взяли участь у роботі літньої школи лідерства, громадської активності й соціального підприємництва, а також англомовних курсів академічного письма та публічного спілкування, яке було організовано Громадською організацією “Українське Фулбрайтівське коло”, об'єднання випускників Програми академічного обміну імені Фулбрайта, за підтримки Посольства США в Україні (Колесник Маргарита). І це лише незначний відсоток можливостей, які відкриває для вас мовна студія “Dialogue”!

Сьогодні ж ми вітаємо із вдалим закінченням рівнів Elementary та Pre-Intermediate та отримання сертифікатів: Білобжевського Євгена Олексійовича, Бондаренко Катерину Олександрівну, Віхляєва Сергія Петровича, Драннікову Ірину Андріївну, Дробязка Віталія Вадимовича, Дубіна Руслана Анатолійовича, Духновського Сергія Валерійовича, Івлеву Оксану Вікторівну, Колеснікову Маргариту Ігорівну, Кочегарова Максима Сергійовича, Кравченка Дениса Леонідовича, Павлову Юлію Олександрівну, Позднякова Володимира Юрійовича, Родіонову Катерину Олександрівну, Сердюка Сергія Віталійовича, Сухорученка Максима Анатолійовича, Чеботара Олексія Андрійовича, Шевченка Едуарда Дмитровича.

Безперечно, отримані вами свідоцтва в шухлядах не пилитимуться! Як їх використовувати, вирішуйте самі! Заробляйте, працюйте в провідних установах нашої країни чи закордоном, подорожуйте – тепер світ відкритий для вас! Слухачам нового набору хочеться побажати терпіння й витримки. Пам’ятайте про перспективи, які вже з’явилися на обрії.

P.S.: Згадаймо – Іван Якович Франко знав 14 мов, Леся Українка – 11, Павло Тичина – 15. Найбільше ж мов знав Агатангел Кримський. Коли його питали, скільки мов він знає, той жартома відповідав: «Легше буде сказати, яких я мов не знаю».За підрахунками укладачів його біографії – від 60 до 100 мов.

Друже, будь як Кримський – welcome to the language studio “Dialogue”!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори