Мовна студія «Dialogue»

London is the capital of Great Britain – майже все, що залишалося в головах минулого покоління школярів та студентів не філологічних факультетів. Такі обмежені знання пояснювалися відсутністю мотивацій та можливостей до поглибленого вивчення іноземних мов. Якщо першу зазначену проблему із легкістю подолали розширення інформаційного та діалогового простору між країнами, інша – актуальна по сьогодні.

Проте Луганський національний аграрний університет дотримується рушійного принципу у своїй діяльності – Можливості поруч. Мовна студія «Dialogue», яка діє в ЛНАУ, допомагає своїм слухачам вивчити англійську мову, зберігаючи час та фінанси. Мовна студія «Dialogue» – це високий рівень викладання, значний педагогічний досвід, професіоналізм за помірними цінами.

У цьому вже встигли переконатися слухачі нового набору, адже навчальний рік у студії розпочався. Бажаємо новачкам успіхів. Нехай їхня бездоганна англійська буде викликати сумніви щодо нерідності! Усе залежатиме від учнів, адже викладачі мовної студії – це справжні професіонали.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори