Молодь крокує разом із часом

З використанням новітніх технологій стираються кордони між країнами, культурами, народами, між минулим, майбутнім та сьогоденням. Більш потрібним стає знання іноземних мов.

В цьому мали змогу переконатися слухачі мовної студії «Диалог» 31.03.16

Час плине дуже швидко і колишні слухачі підготовчого відділення Луганського НАУ майже випускники вищих навч. Закладів м. Харьків з радістю зустрічаються зі студентами Луганського НАУ м. Харків та практикують іноземну мову.

В рамках роботи мовної студії «Діалог» відбулася зустріч з розширення інтернаціональних стосунків Йорданії та України. Вдосконалюючи мову міжнаціонального спілкування студенти обговорили різноманітні теми.

Вони з великою зацікавленістю запитували про особливості кухні, культури, клімату, менталітету стосунків у родині тощо. Слухали які враження викликала наша країна. Кожен із студентів мав можливість висловити свою думку та поставити запитання.

Мова зближує людей і надає можливість отримати нові знання, нових друзів, нові перспективи.

Вивчайте мову у мовній студії «Діалог» і будьте впевнені у своєму майбутньому.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори