Молодіжна наука.

 

Звіт – планування роботи студентського наукового гуртка « Екліпс» факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій відбувся 13 жовтня у форматі круглого столу. Інформацію щодо роботи наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Луганського національного аграрного університету представив Голова ради молодих вчених, в.о. завідувача кафедри загальноосвітніх дисциплін Рудник Денис Геннадійович. У доповіді були визначені пріоритетні напрямки роботи наукового товариства університету.

Присутні студенти отримали вичерпну інформацію з питань участі у роботі наукового товариства університету. Запланована участь студентів та аспірантів у щорічній науковій конференції « Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку третього тисячоліття», яка відбудеться у листопаді 2020 року.

Про організацію та здобутки наукового гуртка «Екліпс » розповіла керівник гуртка, кандидат ветеринарних наук, доцент Пархоменко Людмила Іванівна. Науковий напрямок роботи гуртка полягає у вивченні інфекційної патології сільськогосподарської і декоративної птиці та методів профілактики захворювань. Члени гуртка за останні роки прийняли участь у багатьох конференціях та конкурсах наукових робіт у 2017-2019рр.. На базі проведених досліджень підготовлені і захищені випускні кваліфікаційні роботи гуртківців у 2019-2020 навчальному році. У 2020 році члени гуртка « Екліс » братимуть участь у студентській науково- практичній конференції в університеті Мута, Йорданія. Студенти університету Мута братимуть участь у щорічній науковій конференції « Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку третього тисячоліття». Так формується зв’язок з науковою студентською спільнотою різних держав світу та підтримуються традиції Луганського національного аграрного університету щодо міжнародних зв’язків.

Студенти і викладачі факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій започаткували створення наукового майданчика «Скринька ідей».

[Best_Wordpress_Gallery id=”20″ gal_title=”21.10 вет”]
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори