Міжнародна конференція: Електоральні процеси в постоталітарних країнах як цивілізаційний вибір

У лютому 2019 року, у Чернівцях (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) міжнародні експерти, у рамках міжнародної конференції: «Електоральні процеси в посттоталітарних країнах як цивілізаційний вибір: QUO VADIS?», обговорили зміст і загрозу маніпуляцій на виборах в Україні та вплив на суспільно-політичні процеси в Україні з боку Кремля. У зазначеному заході взяли участь 40 політологів, істориків та аналітиків з України, Румунії, Молдови та Польщі, з метою виявлення загальної характеристики електоральних процесів у країнах пострадянського простору та усіх перешкод і загроз реалізації громадянського суспільства.

Організатори Конференції – Громадська організація «Центр регіональної співпраці «Діалог»; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича; Спілка українців Молдови «Заповіт»; Громадська організація «Центр політичних наративів демократії»; Чернівецька обласна громадська організація «Інститут Бессарабії»; Івано-Франківська академія Івана Золотоустого.

Також задля комплексного дослідження електоральних кампаній, зокрема, України та Молдови, учасниками Конференції висвітлено проблему деструктивної політики РФ. Так, під час заходу проаналізовано широкий спектр інформації щодо військової присутності Росії на Сході та Півдні України: факти дислокування ЗС РФ на території нашої держави; вказано на порушення окупаційною адміністрацією РФ норм міжнародного права та прав людини на Сході України; нехтування Кремлем «Мінських домовленостей» шляхом проведення виборів на окупованих територіях; ведення агресивної пропагандистської війни в Україні та РМ, передусім в розрізі виборчих кампаній; вказано на ескалацію з боку Кремля військової загрози на Сході та Півдні України задля впливу на суспільно-політичні процеси в Україні. Зосереджено увагу на механізмах функціонування інформаційних кампаній РФ, ціллю яких є створення політичних конфліктів.

Варто зазначити, що подібні конференції є дуже важливими та актуальними. Адже рівень громадської свідомості досить низький і багато, хто просто не розуміє, що відбулося й відбувається у країні, що є реальною загрозою! 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори