Міжнародні практики – важливий крок до майбутньої успішної кар’єри-2017

Чи знаєте ви, що таке Бещади, як по-польські сади саджати? Де знаходиться Нэшнл Молл і які горшкові рослини можна виростити в теплиці? Чим відрізняється замок Нойшванштайн від замку Ельц, а корови симентальської породи від голштинських? Чи знаєте як використовувати ландшафтний дизайн для реалізації рослин відкритого ґрунту? Якого сервісу вимагають поля для гри в гольф?

14 червня на щорічній звітній студентській конференції: «Міжнародні практики – важливий крок до майбутньої успішної кар'єри-2017» студенти, що повернулись із закордонних практик, відповіли на всі зазначені вище та багато інших запитань.

Міжнародна служба ЛНАУ надає можливості щодо отримання незамінного досвіду в галузі сільськогосподарського виробництва на провідних підприємствах Європи та Америки, а також дарує незабутні враження від поїздок. За минулий рік цим шансом скористалися студенти агрономічного факультету – Аліна Давидова (3 курс), Олександр Стрига (4 курс), Артем Гаменюк (6 курс); економічного факультету – Євгеній Ткаченко (6 курс), Іван Журавльов (5 курс); факультету харчових технологій – Марк Клісенко (4 курс); факультету механізації сільського господарства – Володимир Поздняков (4 курс). Проте міжнародна служба університету продовжує шукати нових партнерів, щоб запропонувати студентам ще вигідніші й цікавіші програми міжнародних практик. Зокрема, на звітній конференції було укладено угоду про співпрацю з представниками Міжнародного центра з працевлаштування «ILC».

На конференції було прослухано 5 звітів, проглянуто 2 відео-презентації, слухацька аудиторія була дуже активна. Присутні ставили безліч запитань, на які студенти-доповідачі надали розгорнуті, ґрунтовні відповіді, відповіді дійсних професіоналів, обізнаних у тонкощах, термінології та усіх сторонах професій, засвоєних на закордонних практиках. Учасників конференції було відзначено сертифікатами, а їхні доповіді настільки змістовні та майстерні, що мають стати гідним взірцем для профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами.

Проте дати відповідь на питання – Закордонна практика праця чи подорож? – можна лише самостійно. Так що мерщій до міжнародної служби Луганського національного аграрного університету!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори