Міжнародні проєкти

ЛугНАУ на постійній основі займається фандрайзинговою діяльністю: активно бере участь у конкурсах на отримання грантів за програмами міжнародних організацій, фондів, агенцій. Метою співпраці з іноземними партнерами є інтернаціоналізація освіти, модернізація освітніх програм, розвиток науки, удосконалення механізмів управління Університетом і формування позитивного іміджу ЛугНАУ.

 


Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) активно підтримує зусилля українців щодо вдосконалення процесів врядування із залученням до них переважної частини громадян, забезпечення стійкого економічного розвитку на широкій суспільній базі, розбудови громадських організацій, закладів охорони здоров’я, науки й освіти.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Європейський союз (EU) надає фінансову й технічну допомогу інституціям, які сприяють утвердженню поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Проєкти ЄС в Україні спрямовані на зміцнення громадянського суспільства, демократичні реформи та всебічний соціально-економічний розвиток у країні.

ДЕТАЛЬНІШЕ


Програма імені Фулбрайта (Fulbright Program in Ukraine), заснована в 1946 році, є найстарішою та найпрестижнішою міжнародною програмою обміну науковцями і студентами, що фінансується урядом США. Сьогодні вона підтримує академічний обмін зі 155 країнами світу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори