Проєкт USAID «Відродження аграрної освіти на Сході України»

Проєкт «Відродження вищої аграрної освіти на сході України»

Програма USAID Economic Resilience Activity (ERA)

Грантова угода №G-Kra-012

Партнери Проєкту:

  • DAI Global, LLC
  • Луганський національний аграрний університет

Історія партнерства

ERA оцінила потреби в переїзді ЛНАУ до регіону та визначила необхідність у лабораторному обладнанні, меблях, комп’ютерах та програмному забезпеченні як основних викликів для запуску першого навчального року ЛНАУ у своєму рідному регіоні. Для подолання цих викликів ERA надасть університету значну та різноманітну допомогу, відновлюючи його унікальну роль у сільськогосподарському секторі цільових областей.

За допомогою цього гранту ERA надаватиме підтримку ЛНАУ, обладнавши лабораторії та аудиторії у трьох місцях, у Луганській області: кампуc ЛНАУ в с. Веселе, Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК у м. Старобільську та Новопсковський професійний аграрний ліцей, який є стратегічним партнером та професійно-технічним закладом, з яким ЛНАУ має Меморандум про співпрацю. На додаток до інвестицій у навчально-методичне обладнання, ERA надасть підтримку ЛНАУ в інших критичних питаннях щодо відновлення навчального процесу в Донецькій та Луганській областях.

Мета Проєкту – допомогти ЛНАУ повернутися до своїх приміщень у Донецькій та Луганській областях, відновити його технічні можливості та налагодити зв’язки із сектором сільського господарства сходу України, щоб дати можливість студентам регіону отримувати якісну освіту.

Цілі Проєкту:

  1. Підтримати технічну модернізацію навчальних закладів ЛНАУ шляхом придбання нового обладнання, меблів та обладнання/програмного забезпечення для лабораторій, аудиторій та конференц-залів для персоналу.
  2. Покращити адміністративне управління університету шляхом розгортання системи планування ресурсів підприємства (ERP), спеціалізованої електронної документаційної системи.
  3. Сповістити про повернення ЛНАУ до Луганської області мешканців Донецької та Луганської областей та нові можливості, які університет може запропонувати потенційним студентам та місцевим сільськогосподарським підприємствам.

Цільовими групами Проєкту виступають студенти та персонал ЛНАУ, місцеві громади, регіональний агробізнес.

Основні результати Проєкту є такими:

  1. Дві сучасні лабораторії ( харчових технологій та ветеринарної медицини), шість кабінетів персоналу, п’ять навчальних кабінетів, п’ять приймальних відділень та чотири консультаційні центри будуть повністю обладнані та готові до використання.
  2. Система електронного документообігу (ERP) буде встановлена та працюватиме в різних підрозділах/локаціях ЛНАУ.
  3. Буде розроблено 10 000 примірників інформаційних матеріалів та інших рекламних матеріалів для потенційних студентів, затверджених DAI, роздруковано та розповсюджено протягом наступного періоду приймальної кампанії.

Контакти Проєкту:

  • Луганський національний аграрний університет:

Валерій Павлович Бородачов (vborodachov@outlook.com)

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори