Проєкт USAID «Підтримка дистанційного навчання»

Проєкт «Підтримка дистанційного навчання

для Луганського національного аграрного університету»

Програма USAID Economic Resilience Activity (ERA) 

Грантова угода №G-Kra-043

 

Партнери Проєкту:

 • DAI Global, LLC
 • Луганський національний аграрний університет
 • Бердянський державний педагогічний університет
 • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
 • Донецький національний технічний університет
 • Приазовський державний технічний університет
 • Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного

Історія партнерства

ERA планує підтримати шість університетів-партнерів (Бердянський державний педагогічний університет – БДПУ, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля – СНУ В. Даля, Донецький національний технічний університет – ДонНТУ, Луганський національний аграрний університет – ЛНАУ, Приазовський державний технічний університет – ПДТУ та Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного – ТДАТУ), оснастивши дві лабораторії відео- та ІТ-обладнанням, а також забезпечивши чотири індивідуальні комплекти обладнання для викладачів, які б використовувалися за встановленим графіком роботи для кожного університету.

Це допоможе створити відповідне і якісніше середовище для дистанційного навчання на базі університетів та забезпечить одночасну роботу зі студентами принаймні шести викладачів одночасно. Це також забезпечить оптимізацію навчальних процесів та їх своєчасне виконання; покращити кількісні та якісні результати (кількість навчальних матеріалів для дистанційного навчання, оновлений навчальний план, якісні результати навчання тощо); покращити підтримку викладачів у реальному часі зі студентами через відповідні канали зворотного зв’язку; та забезпечити більш широкий спектр освітніх послуг для ширшої цільової групи представників на основі принципів інклюзивного та навчання протягом усього життя.

Мета Проєкту – підсилити організаційно-технічний потенціал Луганського національного аграрного університету для підтримки якісного дистанційного навчання для нинішніх та майбутніх студентів.

Цілі Проєкту:

 1. Надати Університету обладнання та програмне забезпечення для відеоконференцій та запису.
 2. Створити відповідні умови та забезпечити доступ та належне використання обладнання для дистанційного навчання викладачами Університету.
 3. Підвищити цифрову компетентність викладачів та якість їхніх відеоматеріалів шляхом неформального навчання щодо використання обладнання, що надається.

Цільовими групами Проєкту виступають студенти та персонал ЛНАУ, потенційні претенденти на вступ до університету (наприклад, учні середніх шкіл та дорослі міст та містечок регіону).

Основні результати Проєкту є такими:

 1. ERA придбає та встановить обладнання та допоміжне програмне забезпечення для двох лабораторій дистанційного навчання (конференц-набори, ноутбуки, телевізор, проектор, інтерактивна дошка).
 2. ERA надасть чотири індивідуальні набори для відеоконференцій та запису (конференц-набори та ноутбуки).
 3. Реципієнт розробить офіційний графік роботи з використання обладнання для дистанційного навчання для забезпечення доступності обладнання (лабораторії та набори для відеоконференцій) для 35 викладачів.
 4. Реципієнт опублікує на веб-сайті університету та на сторінці Фейсбук низку повідомлень про доступ та освітні можливості посиленої технічної інфраструктури для процесу дистанційного навчання (лабораторії та окремі комплекти).
 5. Постачальник обладнання проведе неформальну підготовку (з номінальною сертифікацією) щодо правильного та ефективного використання обладнання 35 викладачами університету.
 6. Реципієнт створить та розмістить на своїй платформі дистанційного навчання 70 навчальних матеріалів для відповідних навчальних програм.

Контакти Проєкту:

 • Луганський національний аграрний університет:

Валерій Павлович Бородачов (vborodachov@outlook.com)

Іван Вікторович Різниченко (i@lgnau.edu.ua)

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори