Навчання в рамках проєкту «Глобальні інновації через науку і технології»

3 лютого у Києві і 6 лютого у Харкові відбулися інформаційні сесія щодо запуску програми тренінгів для команд інноваторів в Україні за підтримки Бюро з питань океанів і міжнародної політики у сфері екології та науки Державного департаменту США, яку відвідали представники ЛНАУ – Ірина Валентинівна Кирпичова та Валерій Павлович Бородачов.

Навчання за цією програмою відбуватиметься в рамках проєкту «Глобальні інновації через науку і технології» (Global Innovation through Science and Technology, GIST), мета якого – сприяти комерціалізації результатів наукових розробок шляхом вивчення сучасних процесів, методик та практик.  

Проєкт виконуватиметься з 13 квітня по 3 червня 2020 року у форматі двох 3-денних семінарів у Києві та 6-ти тижнів віртуального спілкування з учасниками. Програма заходів розрахована на роботу команд із трьох осіб, які розробляють технології в університетах (галузі –  охорона здоров'я, медицина; інформаційні технології та комунікації; енергетика та матеріали; сільське господарство; освітні технології). Участь у проєкті буде безкоштовною. Командам з-поза Києва виплачуватиметься стипендія на проживання та добові.

Детальна інформація та подання заявки за посиланням:

https://www.gistnetwork.org/gist-innovates-ukraine

Дедлайн для подання заявки: 2 березня 2020 р.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори