Навчання – згаяний час чи важливий крок для побудови кар’єри?

У липні 2016 у Луганському національному аграрному університеті, як завжди, проходила вступна кампанія, у тому числі за освітнім рівнем «магістр». Звісно, агрономічний факультет не був винятком і з радістю приймав заяви на спеціальності «Агрономія» та «Лісове господарство» від бакалаврів свого та інших факультетів університету, з ентузіазмом зустрічав і нові обличчя. Тоді в очах абітурієнтів вбачалося єдине питання: «Чи варто?». Попереду – 1 рік та 6 місяців, 2700 годин, наполегливого навчання. Чи принесуть ці витрати часу, сил, енергії очікувані результати? Тепер на ці питання вони отримали ствердну відповідь, але ж тоді…

Сумніви мали усі студенти, адже однолітки працюють, заробляють гроші, а вони все ще за партами. Час ішов, і вже через півроку багатьом майбутнім магістрам запропонували роботу. Не вантажити тони товарів на складах, не копати городи, не розносити піцу, не роздавати друковану рекламу, як заробляли на життя їхні недипломовані друзі та знайомі! Їх запросили на посади за спеціальністю у сфері агрономії та лісового господарства. Пропозиції йшли від приватних дистриб’юторських компаній, господарств різної форми власності та держаних установ. Це передбачало цікаву роботу, гідну заробітну плату, соціальне забезпечення та інші вигоди (забезпечення автомобілем, оплату зв’язку, і в перспективі – житло). Університет же, у свою чергу, дозволив їм продовжувати навчання за індивідуальним графіком.

У лютому 2018 року на студентів, і тих, які працюють, і тих, хто вирішив не суміщати роботу й навчання, чекав останній бій – захист магістерський робіт. Головувати на чолі державної екзаменаційної комісії за спеціальністю «Лісове господарство» був запрошений завідувач кафедри садово-паркового господарства ХНАУ, доктор біологічних наук, професор Микола Олександрович Горін. За спеціальністю «Агрономія» – завідувач кафедри плодоовочівництва і зберігання ХНАУ, доктор сільськогосподарських наук, професор Григорій Іванович Яровий. Дуже поважні судді! Проте всі студенти витримали випробування та отримали позитивні оцінки.

Майже одразу на тепер уже дипломованих, досвідчених фахівців посипалися пропозиції щодо працевлаштування з Полтавської, Луганської, Донецької та Харківської областей, а це означає, що спеціальності популярні та користуються значним попитом. Однозначно, навчання – це не згаяний час, а незамінний вклад у власний успіх та добробут.

Колектив агрономічного факультету щиро вітає наших магістрів з успішним завершенням одного з найважливіших етапів у житті. Бажаємо, щоб і надалі ви приймали правильні рішення, ніколи не робили непоміркованих кроків та натхненно, наполегливо, професійно працювали задля власного добробуту та процвітання Батьківщини!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори