Науково-практична конференція ЛНАУ за підсумками роботи у 2016 році

21-23 лютого 2017 року в Луганському національному аграрному університеті відбулася науково-практична конференція за підсумками роботи у 2016 році.

Науковці переміщеного ЛНАУ й досі, хоч пройшло вже майже три роки, мають труднощі з приводу втрати науково-практичних ресурсів, матеріалів та матеріально-технічної бази в цілому. Адже всі ті багаторічні надбання, що сприяли б їхнім дослідженням лишилися на непідконтрольній Україні території, а їх відновлення – тривалий і майже непосильний процес в умовах переміщення. Проте наука Луганському національному аграрному університеті розвивається. Це було доведено на триденній конференції.

На пленарному засіданні виступили:

  • Брагінець Микола Володимирович, д.т.н., професор кафедри механізації виробничих процесів в АПК: «Розробка ресурсощадних механізованих технологічних процесів у тваринництві та рослинництві».
  • Кочетков Олексій Васильович, к.е.н., професор кафедри менеджменту, статистики та економічного аналізу: «Удосконалення системи економічного аналізу, моніторингу та діагностики діяльності агарних підприємств на ринку сільськогосподарської продукції».
  • Бабенко Олексій Петрович, к.в.н., доцент кафедри інфектології, якості безпеки продукції АПК: «Мікробіологічний моніторинг факторних інфекцій, обумовлений бактеріями сімейства Pasteurellaceae і стафілококами».
  • Міненко Галина Василівна, к.с.-г.н., доцент кафедри біології тварин: «Адаптаційні здібності нових генотипів сільськогосподарських тварин в умовах Донбасу».

Далі робота конференції відбувалася по секціям, де було заслухано доповіді як викладачів кафедр, так і гостей цього заходу.

Слід зазначити, що наукові пошуки викладачів ЛНАУ є актуальними, спрямованими на розв'язання спірних питань у галузі їхньої спеціалізації, а також стосуються проблем, що виникли у зв'язку з ситуацією в Україні. Зокрема, робота Бурлєєва Олега Леонідовича, к.т.н., старшого викладача кафедри фінансів і економічної кібернетики, присвячена аналізу сучасних проектів та програм для адаптації внутрішньо переміщених осіб. Науковці агрономічного факультету займаються темою відновлення земель, що зазнали забруднення внаслідок військових дій тощо.

На заключному засідання присутні мали змогу ознайомитись з матеріалами звіту про наукову роботу в ЛНАУ в 2016 році. Майже за всіма показниками, за якими звітує ВНЗ, відмічається кількаразове перевищення порівняно з минулим роком. Подолавши організаційні та побутові складнощі, наші викладачі нарешті мали змогу зайнятися справою свого покликання й отримали значні результати. На наступний рік маємо ще більш грандіозні плани – розвиток діяльності студентських наукових товариств та відновлення практики студентських науково-практичних конференцій.

Бажаємо науково-педагогічним працівникам нашого університету натхнення, подальших наукових звершень. Хай життєві негаразди не спіткають їх, щоб вони мали змогу без перешкод працювати заради розвитку аграрної науки в Україні.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори