Наші науковці – члени Всеукраїнського конгресу вчених економістів-аграрників

Луганський національний аграрний університет, в особах Олексія Васильовича Кочеткова (канд. екон. наук, проф., зав. каф. менеджменту, статистики та економічного аналізу) та Ігоря Миколайовича Кукси (д-р. екон. наук, проф., зав. каф. фінансів, оподаткування та інформаційних технологій), узяв участь у зборах засновників Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнський конгрес вчених економістів-аграрників». Це засідання відбулося 26 лютого 2019 року на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

Під час проведення зборів відбулася дуже жвава дискусія про перспективи розвитку аграрної економічної науки, необхідність сприяння збільшенню її кадрового потенціалу та наближення наукових досягнень до товаровиробників. Обговорювалися пріоритетні напрямки досліджень розвитку агропромислового виробництва, активізація участі науковців у формуванні та реалізації аграрної політики, розробці механізмів продовження аграрної реформи та забезпечення продовольчої безпеки України.

На засіданні було ухвалено рішення створити Відокремлений підрозділ Громадської організації «Всеукраїнський конгрес вчених економістів-аграрників» Східного регіону та визначити його місце знаходження в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва.

Як бачимо, науковці Луганського національного аграрного університету активно долучаються до різноманітних ініціатив щодо розвитку та популяризації аграрної науки, як найперспективнішої галузі економічного потенціалу країни.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори