Новітня магістерська програма – Агрокебети

12 травня Луганський національний аграрний університет підписав меморандум про співробітництво із асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» щодо запровадження Агрокебети – новітня магістерська програма.

Основною метою співпраці є сприяння в підготовці сучасних фахівців нового формату та поширення передових знань в галузі сільського господарства та менеджменту для підвищення якості освітнього процесу на сході України.

Ректор університету ЛНАУ Ростислав Подольський наголосив, що програма «Агрокебети» є важливим етапом в поступовому розвитку університету: «Цією співпрацею з УКАБ ми створюємо базис, на основі якого зможемо стартувати у майбутньому, розробляти і формувати не тільки сучасні підходи до підготовки фахівців в аграрній галузі, а нову культуру та систему цінностей для підготовки фахівців з вищою освітою за аграрними спеціальностями. Ми будемо залучати тих людей, які дійсно хочуть розвиватись».

«Проєкт продовжує крокувати країною та трансформувати систему освіти. Ті аграрні заклади, які приєднуються до цієї програми, зможуть дати студентам гідну сучасну освіту та нададуть можливість працевлаштуватись в провідних аграрних компаніях. ЛНАУ — це вже п'ятий університет країни, який в новому навчальному році відкриє свої двері для талановитої молоді. І я переконаний, що це лише початок», — коментує Alex Lissitsa, голова Наглядової ради освітньої програми «Агрокебети», президент УКАБ.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори