«Нові можливості» ЛНАУ у Німеччині

За усталеною традицією (і це безсумнівний факт!), на новорічні свята ЛНАУ готує для своїх студентів та співробітників приємний сюрприз – закордонну подорож. Торік побували у Великобританії, цього року відвідали Німеччину. Проте поїздка до інших країн, незабутні враження та емоції – це не найголовніше! Відкриваючи світ, ЛНАУ розширює можливості кожного студента та університету в цілому.

З «Нових можливостей» розпочався 2019 рік для Луганського національного аграрного університету! Таку назву має міжнародний університетський проект, під час якого студенти будівельного факультету ЛНАУ взяли участь у облаштуванні культурно-освітнього центру «Город» у Мюнхені. Тут вони практично закріпили теоретичні знання, надбали нових вмінь та навичок, мали змогу обмінятися досвідом з іноземними колегами, тобто підвищили свої професійні компетенції. Тут розпочали вивчати німецьку (щиро сподіваємося, що навчання триватиме!). Тут було підписано договір щодо співпраці у сфері неформальної та інформальної освіти. Це стало початком створення ефективної системи взаємодії щодо підготовки фахівців будівельних спеціальностей. І всі ці здобутки так приємно доповнилися сяйвом переддня німецького Різдва та Нового року, незабутніми пейзажами хмарних Альп, ароматами традиційних страв місцевої кухні!

Студенти будівельного факультету ЛНАУ зробили свій внесок у розвиток інфраструктури Мюнхена. І ми переконані, що наші студенти зможуть побудувати європейське майбутнє України!

У перші дні нового року хочеться нагадати, що кожен успіх починається з мрії! Тож мрійте! Дійте! Не обмежуйте власні можливості, досягайте більшого з ЛНАУ!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори