Обговорення зі студентами освітніх програм «Будівництво та цивільна інженерія» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти

23.03.2021 року кафедрою будівництва, архітектури, геодезії та землеустрою було проведено обговорення зі студентами освітніх програм «Будівництво та цивільна інженерія» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти. Зустріч відбулася у дистанційному форматі на платформі Microsoft Teams. В ній прийняли участь представники проєктних груп та здобувачі вищої освіти різних курсів денної та заочної форми навчання.

Під час зустрічі, в. о. завідувача кафедри, гарант програми бакалаврського рівня та член проєктної групи магістерського рівня Овчаренко Олексій Анатолійович розповів про особливості освітніх програм, змінах, що планується впровадити у новому навчальному році, перспективах їх подальшого розвитку. З іншого боку, студенти поділилися своїми враженнями від навчання на освітніх програмах, підкреслили позитивні та негативні сторони у дистанційному навчанні, розказали, що можна було б покращити у методах проведення аудиторних занять.

Таким чином, впродовж зустрічі відбулася цікава бесіда, результати якої обов’язково відобразяться на подальшому розвитку освітніх програм «Будівництво та цивільна інженерія».

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори