Обрано директора ВП «Донецький технікум ЛНАУ»

На Вченій Раді університету шляхом таємного голосування було обрано директором відокремленого підрозділу «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» повторно Рибака Анатолія Миколайовича, одностайно. Попередньо на засіданні трудового колективу «Донецького технікуму Луганського національного аграрного університету» Анатолій Миколайович набрав 95 голосів із 95 можливих. Така стовідсоткова підтримка суцільно об'єктивна, та надзвичайно замала для висловлення поваги, вдячності та захоплення такій непересічній особистості, як директор цього технікуму. Цей навчальний заклад знаходиться у м. Красногорівка, Мар’їнського району, Донецької області, тобто географічне розташування – вкрай небезпечне.

Проте Рибак Анатолій Миколайович – визначний керівник, дивовижна людина, яка в складних воєнних умовах, знаходячись майже під постійним обстрілом, на передових позиціях, змогла зберегти студентський склад, оновити кращими кадрами викладацький, продовжити навчальний процес та господарську діяльність. Людина видатної витримки та загартованості, яка не втрачає оптимізму та віри в краще.

Із повною довірою ввіряємо Вам долю відокремленого підрозділу «Донецький технікум ЛНАУ». Низький поклон Вам за Вашу працю.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори