Обрано директора ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ»!

19 квітня рішенням Вченої Ради Луганського національного аграрного університету обрали на другий строк директором ВП «Слов’янський технікум ЛНАУ» Тетяну Миколаївну Плахову.

Шановна Тетяно Миколаївно! Колектив університету щиро вітає Вас. Ця довіра – це результат Вашої наполегливої праці, особистих досягнень та надбань колективу технікуму під Вашим керівництвом. Ми переконані, що наше співробітництво й у подальшому буде запорукою процвітання аграрної галузі нашої країни. Ми виховуємо майбутнє України, справжніх патріотів, освічених фахівців. Тож нехай Вам, Тетяно Миколаївно, робота приносить лише задоволення, плоди діяльності будуть помітними. Без сумніву, повага колег та студентів зростатиме!

У Вашій родині хай завжди панують щастя, злагода та добробут! Здоров’я Вам, сил та реалізації всіх задумів. Процвітання Вашому дому та технікуму!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори