Оголошення про набір в стартап школу для студентів та викладачів університетів Донецької та Луганської областей

У вересні 2020 року проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”.

В рамках цього проєкту тренери Інноваційного холдингу “Сікорскі Челендж” проведуть для слухачів стартап шкіл (студентів та викладачів університетів) два навчальних цикли, кожен з яких складається з 4-х дводенних тренінгів:

  • «Вступ до стартап бізнесу. Основи бізнес-моделювання. Розвиток роботи з клієнтами»
  • «Розробка бізнес-продукту на основі переліку проблем та потреб клієнтів»
  • «Фінансування та організація стартап компанії»
  • «Маркетингові стратегії та цифрові комунікації. Типові помилки при запуску стартапу»
Головна мета цих тренінгів – забезпечити слухачів стартап шкіл знаннями і навичками, які допоможуть їм монетизувати свої інноваційні ідеї та сприятимуть незалежній підприємницькій діяльності, що орієнтована на розроблення і виведення на ринок власного продукту.

Стартап-команди студентів і викладачів отримають знання і навички, які допоможуть:

  • Розвити креативне мислення
  • Навчитися працювати в команді
  • Перевірити свої гіпотези бізнес-ідеї на потенційних клієнтах
  • Сформувати бачення прототипу бізнес-продукту (послуги)
  • Розробити фінансові бізнес-моделі

 

Запрошуємо на навчання! Реєстрація за посиланням https://bit.ly/32g0Ek4

 

Перший тренінг відбувся 02-03 лютого 2021 року у м. Старобільськ, вул. Центральна, 35 (актова зала приміщення Старобільської Районної Ради).

Учасники заходу отримали багато нової та цікавої інформації щодо становлення та функціонування  стартап-бізнесу, знання з основ бізнес моделювання, а також познайомилися з інструментами розвитку інноваційних компаній.

Додаткову інформацію можна отримати у відповідального за проведення заходу – Сергієнка Сергія Сергійовича, тел. +380669851731.

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge  в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори